• Kullanım Kılavuzları
  • Film
  • Kameralar & Yazıcılar
  • Satın alma
Hangi kamerayı / yazıcıyı satın alacağımı seçmek için yardıma ihtiyacım var. Yardım edebilir misiniz?

Elbette! Bu web sitesinde bulunan ürün karşılaştırma aracımızı her zaman deneyebilirsiniz veya daha kişisel bir dokunuş istiyorsanız, bize sosyal medyada doğrudan bir mesaj bırakın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yetkili instax bayileriniz kimlerdir?

Orijinal instax ürünlerini satın aldığınızdan emin olmak için tavsiye ettiğimiz perakendecilerimizden satın almanızı tavsiye ederiz: Beymen, ebebek, ///idefix , D&R, Media Markt, Morhipo.com, watsons, vitruta, Desibela(Mai Grup), Hobi Foto, Yalçınlar, Penguen Kitabevi, FujiFilm Shop, Vakkorama, Arçelik, Kırmızı Kedi.

Ürünlerinizi tavsiye ettiğiniz perakendecilere kıyasla çok düşük bir fiyata satan bir web sitesi buldum, bu gerçek bir perakendeci mi?

Belirli perakendeci web sitelerine yorum yapamayız, ancak; maalesef kart bilgilerini ve ödeme alıp ürünü size teslim etmeyen birçok yetkisiz ve sahte site bulduk. Lütfen bu sitelere karşı dikkatli ve tetikte olun. Şüphen varsa, önerilen satıcı listemizden satın alabilirsin. Daha fazla bilgi için Dolandırıcı Web Siteleri sayfasına bakabilirsiniz.

Türkiye'de yetkili bir perakendeciden satın alırken, bir instax ürününün garantisi nedir?

Fujifilm A.Ş, satın alma belgesinin bir kopyasını(faturanın kopyasını) ibraz etmen koşuluyla tüm instax ürünleri için 24 aylık bir garanti sunar. Lütfen garantinin kaza sonucu oluşan hasarları kapsamadığını unutma.