INSTAX Biz

Özel şablonlarla hazırlanmış fotoğraflarla anında etkileşim

Şimdi indir
App Store Google Play
INSTAX Biz

INSTAX Biz uygulamamızla tanış

INSTAX Biz uygulaması, marka bilinirliğini artırırken anlamlı bir müşteri etkileşimi oluşturmak için tasarlanmış güçlü bir araçtır.

INSTAX Biz ile hedef kitlene saklayabilecekleri ve değerli bulabilecekleri, markana özel şablonlarla tasarlanmış INSTAX fotoğrafları sunarak, verdiğin hizmeti unutulmaz kılabilirsin.

Tasarladığın benzersiz şablonunu (template) uygulamaya yüklemen yeterli, artık hazırsın! Müşteri deneyimini geliştirmek için dinamik bir QR kodu veya unutulmayacak bir tarih bile ekleyebilirsiniz.

Müşterilerinin fotoğrafını çek, INSTAX Link Akıllı Telefon Yazıcısı aracılığıyla yazdır ve onlara kişiselleştirilmiş bir INSTAX anı fotoğrafı ve markana dair olumlu bir deneyim hediye edin .*

*INSTAX film ve yazıcılar ayrı satılır.

Şimdi indir
App Store Google Play
INSTAX Biz

Markan veya işletmen için neden INSTAX kullanmalısın?

Müşterilerin üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak istiyorsan gidilecek yol, INSTAX'tan geçiyor. Giderek daha hızlı gelişen bir dünyada, baskı alınan somut anlık fotoğraflar; etkinlik, atölye çalışması veya festival bittikten sonra dahi uzun süre devam eden oldukça keyifli ve gerçek bir etki bırakabilir.

Başlamak için neye ihtiyacım var

INSTAX Biz

INSTAX film boyutunu seç

Geniş bir skalaya sahip INSTAX film çeşitleri arasından seçimini yap. INSTAX Biz uygulaması, tüm INSTAX filmleriyle uyumludur.

INSTAX mini Link 2 için INSTAX mini filmi, INSTAX SQUARE Link için INSTAX SQUARE filmi ve INSTAX Link Wide için INSTAX WIDE filmi kullanın.

INSTAX Biz

INSTAX Link Akıllı Telefon Yazıcını seç

INSTAX Biz uygulaması; INSTAX mini Link 2, INSTAX SQUARE Link ve INSTAX Link WIDE ile uyumludur.

INSTAX Biz

INSTAX Biz uygulamamızla tanış

INSTAX Biz uygulamasıyla uyumlu bir akıllı telefon veya tablet vb. bir Android veya iOS cihazı kullanın.

Şimdi indir
App Store Google Play

Bana ilham ver

Spor Dalları

INSTAX fotoğrafları ve spor etkinlikleri mükemmel bir takımdır. Sonuçta her taraftar, kulübünün logosunu ve hatta en sevdiği oyuncuyu içeren hatıraları sever. Bonus olarak; fikstürleri, sonuçları ve hatta işletmen hakkında daha fazla bilgiyi paylaşmak için bir QR kodu ekle - işte sonuç!

Festivaller

Eğlencenin devam etmesi için tasarlanan INSTAX Biz, müşterinin anı yakalamasına ve ona festival temalı özel bir INSTAX fotoğrafı hediye etmene yardımcı olur. Festival müdavimlerine, ayrıntılarını herkesin görebileceği bir hatıra sunuyoruz.

Kurumsal etkinlikler

Ödül törenleri, ürün lansmanları, konferanslar – INSTAX Biz uygulamasının VIP listesinde olduğundan emin ol. Etkinliğe özel bir şablon (template) oluştur, ziyaretçinin resmini çek ve markana özel oluşturulmuş bir INSTAX fotoğrafını hediye et. Markanın veya işletmenin fark edilmesini sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ağırlama (Oteller ve Restoranlar)

Bir düğüne, yıldönümüne veya doğum günü partisine mi ev sahipliği yapıyorsun? Misafirlerin evlerine götürmeye değer özelleştirilmiş INSTAX fotoğrafları çekerek bunu daha da özel kılabilirsin. Tarih ve mekanı şablona (template) ekle veya seçtiğin bir bağlantı linkine (URL) yönlendiren bir QR kodu ekle; web sitesini, yeni menüyü ve hatta spa açılış saatleri gibi otel ayrıntılarını düşünebilirsin.

Uygulama nasıl çalışıyor?

Markana özel şablonlarla hazırlanmış INSTAX fotoğraflarıyla işletmeni olağanüstü hale getir

Şimdi indir
App Store Google Play

Bağlantıda kalalım

Müşterilerinin marka veya işletmenle ilgili deneyimine daha fazla etki sağlamak mı istiyorsun? Hemen bizimle iletişime geç ve daha fazlasını keşfet.

    Fields marked with an asterisk (*) are required

    Want to get started?