INSTAX SQUARE Link
5.999₺
Sayfa başına dön

INSTAX SQUARE Link

5.999₺
SQUARE Link
SQUARE Link
SQUARE Link
Ash White
SQUARE Link
SQUARE Link
SQUARE Link
Midnight Green
5.999₺
INSTAX SQUARE Link ile görüş açını genişlet. Bu harika akıllı telefon yazıcısı, seni yalnızca büyülemekle kalmayıp; sevdiğin kişilerle bağlantı kurmanı da sağlıyor. Çünkü hayata dair en güzel anların, çerçevelerden kurtulmayı hak ediyor.

Videoyu İzle
INSTAX Pal ile uyumlu**Ayrı satılmaktadır
instax

SQUARE baskılar ve çok daha fazlası

SQUARE baskılar, QR kodlarıyla etkinleştirilen yaratıcı AR baskı modları ile tamamlanıyor. Sihir gibi değil mi? Akıllı telefonlarla etkinleştirilen QR kodlarının arkasına gizlenmiş özel efektlerle dijital görüntülerini, fotoğraf baskılarına dönüştür.

Bu kadarla sınırlı kalmıyor. SQUARE Link uygulaması üzerinden INSTAX Connect aracılığıyla, diğer SQUARE Link uygulaması kullanıcılarına kişiselleştirilmiş fotoğraflar gönderebilirsin. Baskıya hazır eskizler, filtreler ve hatta çıkartmalarla süslemen de cabası! Peki, sen SQUARE'inin görüş açısını nasıl genişletmeyi düşünüyorsun?

Red Dot Design Award Winner 2023

App Store Google Play
INSTAX Connect
INSTAX Connect
INSTAX Connect

Sevgiyle gönderildi

SQUARE Link yazıcı; dünyanın bir ucundan diğer ucuna, ne kadar uzakta olursan ol, sevdiklerinle bağlantıda kalmanı sağlıyor. Fotoğrafını, SQUARE Link uygulaması aracılığıyla çıkartma ve metinlerle kişiselleştir, ardından dilediğin sosyal medya uygulaması üzerinden baskıya gönder.

En iyi ipucu: O değerli ânı göndermen gereken günde bir uyarı almak için uygulama içi etkinlik hatırlatıcıları ayarla.

Videoyu İzle
AR Baskı Modları
AR Print ile sonsuz olasılıklara adım at. Sadece akıllı telefonunla QR kodunu taratarak, çekimlerine ekstra bir boyut kazandıran ilk INSTAX modu.

"Özel FX Modu" Ekle

Sanatını konuştur

FX özgünlüğü ile fotoğraflarına "vay be!" dedirtecek ekstra animasyonlar ekle. Göz kamaştırmaya hazır doğum günü pastaları, gökkuşağı ve hatta baloncuklarımız var.

Yazı Alanı Ekle

Özel bir mesaj ver

Gizli mesaj ekleyerek, fotoğrafına hareket kat. Beklentiyi daha da yükseğe çıkaran çok renkli bir artırılmış gerçeklik mesajı.

Fotoğraf Ekle

Daha fazlasını yansıt

Bu sadece herhangi bir fotoğraf değil. Yakaladığın kareyi, ek bir görüntü ile genişletmenin sihirli bir yolu. Dünya içinde bir dünya, algılar içinde bir algı şeklinde düşünebilirsin.

Arka Plan Ekle

Göz kamaştırıcı bir çerçeve ekle

Resmine saydam bir renk bloğu ekleyerek daha canlı bir izlenim yarat. Direkt anı mı yakalayacaksın yoksa kontrast mı ekleyeceksin? Bu, senin çekimin.

Karalamalar Yap

Kendine biraz özgürlük tanı

Çektiğin karenin her yerini dalgınlıkla (veya kasıtlı olarak) karala. Bu, yeni adresin veya yaşadığın korkunç saç deneyimine yönelik fazladan saçları yok etmeye ilişkin olabilir.
Kolay Baskı
Kolay Baskı
Kolay Baskı

Mükemmellik katlanarak büyüyor

İstediğin görüntüyü yakaladın, şimdi yaratıcı olma zamanı. Metin ekle, biraz kırp, kontrast veya doygunluk seviyelerini değiştir. Hatta belki bir filtre bile uygulayabilirsin. Son olarak, Bluetooth aracılığıyla SQUARE Link'e kablosuz olarak bağlan ve yazdırmak için yukarı kaydır. İşte, bu kadar kolay.
Çerçeve Baskı
Çerçeve Baskı
Çerçeve Baskı

Eğlenceli temalar

Çekimine bir tema eklemek, yaratıcı hünerlerini sergilemek veya bir anda beliren photobomber'ları gizlemek istiyorsan; eğlenceli ve dekoratif bir kenarlıkla fotoğrafına biraz keskinlik katabilirsin.
Video Baskı
Video Baskı
Video Baskı

Kes ve Yazdır

Aksiyon dolu bir video çektin, fakat bir kareyi zamanda dondurmak istiyorsun. Hareket etmeyi bırakmayan o tüylü arkadaşın bir fotoğrafını çekmek ve yazdırmak için SQUARE Link uygulamasını kullan. Ya da rollercoaster'a binerken heyecandan yüreğinin ağzına geldiği o anın tadını çıkarmak, yazdırmak ve paylaşmak için ne yapman gerektiğini biliyorsun.
Kolaj Baskı
Kolaj Baskı
Kolaj Baskı

Anılar birleştiriliyor

Bir araya gelin, bağlantı kurun, biriktirin - kabul edelim, bir araya geldiğimizde dünya daha iyi bir yere dönüşüyor. Tıpkı en sevdiğin anların kolay paylaşımı için tek bir SQUARE baskıda bir araya getirilmesi gibi. Teşekkürler kolaj modu!
Çıkartmalar
Çıkartmalar
Çıkartmalar

Bu daha başlangıç

Aralarından seçim yapabileceğin yüzlerce uygulama içi çıkartma varken, neden kendini yalnızca bir çıkartma ile sınırlayasın ki? 'Doğum Günün Kutlu Olsun' çıkartmalarından 'Seni Seviyorum' çıkartmalarına kadar, yakında favorilerini öğrenecek ve yazdırmadan ÖNCE zahmetsizce eklemeye hazır olacaksın.
Renk Modları
Renk Modları
Renk Modları

Buraya bak!

Havalı ve unutulmaz anlarına yenilerini eklemek için iki farklı görünüm sunuyoruz. Hangisi yaratıcılığını daha fazla tetikliyor? Parlaklık ve renk eklemek için INSTAX Rich modunu etkinleştirirken; doygunluğu azaltılmış, doğal görünümlü bir vibe için INSTAX Natural modunu tercih edebilirsin.
Yeniden yazdır
Yeniden yazdır
Yeniden yazdır

Aynısından bir tane daha?

Bazı hızlı yeniden yazdırma işlemleri için SQUARE Link ile temas halinde kal. Fonksiyonel yazıcının ön tarafında tamamen yeni bir işlev düğmesi bulunuyor. Bir dokunuş ve karşınızda bu yılın teşekkür kartlarına, yeni adres notuna', çeşitli duyurulara eklenmeye hazır bir baskı daha çıkıyor...
Çiz, Düzenle ve Yazdır
Çiz, Düzenle ve Yazdır
Çiz, Düzenle ve Yazdır

Gerçeğe dönüştür

Hayal ettiğine göre, şimdi bir kalem alıp 'görünüşünü' çizerek ve ardından akıllı telefonunla uygulama içinde fotoğrafını çekerek, gerçeğe dönüştür. Mobil uygulama, düzenlemeye ve yazdırmaya hazır fotoğrafına entegre etmeden önce eskizini ayrıştıracaktır.
Doğrudan yazdır
Doğrudan yazdır
Doğrudan yazdır

Her şey hazır

Akıllı telefonundan tüm favori görselleri basabileceğin gibi INSTAX Pal dijital kameran varsa, doğrudan baskı da alabilirsin. Keyifli anları biriktirmenin şimdi tam zamanı!

INSTAX Pal'i keşfet
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Film
Oyun zamanı

Alışılmışın dışında çekim yap, yaratıcılığınla oyna ve sınırları zorlamaya başla. Diğer tüm Fujifilm ürünlerimizle aynı yüksek kaliteli film ve baskı teknolojisine sahip, SQUARE filmimiz mükemmeliyetçilerin hayalidir. Hadi, oynayalım.

*INSTAX filmi ayrı satılır

Filmleri Keşfet
SQUARE Film

Özellikler
Film
Film
 • Film - Fujifilm instax SQUARE Anlık Film (ayrı olarak satılır)
 • Film Boyutu - 86mm x 72mm, Resim Boyutu - 62mm x 62mm
 • Film Oluşturma Süresi - Yaklaşık 90 saniye (Ortam sıcaklığına göre değişiklik gösterir)
Baskı Özellikleri
Baskı Özellikleri
 • Baskı çözünürlüğü 12.5 nokta/mm (318 dpi, 80 μm noktalı alan)
 • Baskı seviyeleri 256 seviye/renk (RGB)
 • Desteklenen Görüntü Formatı JPEG/PNG/HEIF/DNG
 • Standart Uyumlu Arayüz: Bluetooth 4.2 (BLE)
 • Baskı Süresi - Yaklaşık 12 saniye
 • Baskı Kapasitesi - Yaklaşık 100 baskı (tam dolu şarjda)* Baskı sayısı, kullanım koşullarına bağlıdır.
Güç Kaynağı Özellikleri
Güç Kaynağı Özellikleri
 • Güç Kaynağı - Lityum iyon pil (dahili tip: çıkartılamaz)
 • Şarj süresi - Yaklaşık 80 ila 120 dakika (Şarj süresi, sıcaklığa ve pilin kalan seviyesine bağlıdır)
 • Güç Tüketimi - Yaklaşık 3W
 • Çalışma ortamı - Sıcaklık: +5 ºC / +40 ºC (+41 ºF / +104 ºF) Nem: %20 - %80 (yoğuşma olmadan)
Kayıt Yöntemi
Kayıt Yöntemi
 • OLED ile 3 renkli çekim
Boyutlar
Boyutlar
 • 105 mm × 127,5 mm × 37,5 mm (çıkıntı parçalar hariç)
 • Ağırlık: Yaklaşık 236g (film paketi hariç)
Aksesuarlar
Aksesuarlar
 • Mikro USB Kablosu (type-C, Uzunluk: 30 cm)
Simüle edilmiş görseller kullanılmaktadır. Baskılar INSTAX kamera ve yazıcılardan arka tarafı öne bakacak şekilde çıkmaktadır.
INSTAX’ın ile daha fazlasını elde et
INSTAX UP!

INSTAX baskılarını tarat

INSTAX fotoğraflarını dijital olarak tek bir yerde topla

INSTAX fotoğraf & koleksiyonlarını çevrimiçi paylaş

Şimdi indir
App Store Google Play
INSTAX UP!
Sayfa başına dön