• Kullanım Kılavuzları
  • Film
  • Kameralar & Yazıcılar
  • Satın alma
Instax kameramın lensindeki ışıklar yanıp sönüyor.

Pilleri objektif açık konumdayken yeniden takmayı dene, bu da sorunu çözecektir. Aksi takdirde, kameranın onarılması gerekebilir. Daha fazla tavsiye almak ve onarım rezervasyonu yapmak için lütfen e-posta gönderiniz: [email protected]

Film sayacı yanlış sayıda çekim gösteriyor

Film yüklenirken kameranın arkası açılırsa film poz sayacı sıfırlanacaktır. Örneğin; birisi, 6 çekim yapıldıktan sonra arka kapağı açarsa, sayaç aslında yalnızca 4 tane varken tam 10 tane kaldığını gösterir. Bu normalde tanıdığınız biri ürünle ilgilendiğinde ve arka kapağı yanlışlıkla açtığında olur. En iyisi ise, filminle ilgilendiklerinde onları hemen bilgilendirmektir.

Fotoğraf makinem / yazıcım arızalı, ne yapmalıyım?

Instax ürününle ilgili bir sorun yaşıyorsan, ürünü satın alma belgenin/faturanın bir kopyasıyla birlikte satın aldığın bayiye iade etmeni öneririz. Alternatif olarak, daha fazla tavsiye almak ve onarım rezervasyonu yapmak için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderebilirsin.

Fotoğraflarım neden çok karanlık / çok parlak çıkıyor? - mini 8 | mini 9

Bunun nedeni genellikle kameranın ön tarafında bulunan kadrandaki yanlış ayarın seçilmesidir. Resminizi çekmeden önce, mercek üzerindeki noktanın yanan ışıkla (turuncu) aynı hizada olup olmadığını kontrol etmek için daima merceğin önüne bakın. Yanlış ayarda ise fotoğraflar çok parlak veya çok karanlık çıkabilir.

Pilleri değiştirmeden / şarj etmeden önce fotoğraf makinem / yazıcım kaç çekim yapabilir?

Bu, kullandığınız kamera veya yazıcıya bağlıdır, ancak tüm ürünler pilleri değiştirmeden önce yaklaşık 100 fotoğraf çekebilir / basabilir. Bazı ürünler, bir pil setinden çok daha fazlasını yapabilir, örn. instax SQUARE SQ6, bir CR2 pil setiyle yaklaşık 300 fotoğraf çekebilir.

Instax mini 90 / WIDE 300'üm E harfini gösteriyor, bu ne anlama geliyor?

Bu, tamir edilemeyen veya düzeltilemeyen dahili bir hatadır, lütfen daha fazla yardım almak için [email protected] adresine e-posta gönderin.

Instax SHARE SP-2 / SP-3 yazıcımı kullanmak için hangi mobil uygulamaya ihtiyacım var?

Instax SHARE yazıcılarını kullanmak için ücretsiz instax SHARE uygulamamızı indirmeniz gerekir. Bunu, App Store veya Google Play Store'da bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/gb/app/instax-share/id716505912?mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fujifilm.instaxshare&hl=en_GB

Fotoğraf makinem / yazıcım hangi sıcaklıklarda çalışabilir?

5 °C ila + 40 °C, Eğer 5 ° 'nin altında fotoğraf çekiyorsanız, fotoğrafı daha sıcak bir yerde bastırmaya devam edin.