Güçlü izlenimlere ilham verin

Giderek çılgınlaşan dünyamızda öne çıkın. Müşterilerinizin fiziksel bir instax baskısı ile etkilenmesine izin verin ve herhangi bir etkinlik, atölye veya festivalden sonra uzun sürebilecek gerçek bir olumlu etki bırakın. instax ile müşteri deneyimlerini artırabilir, bu son anlaşmayı tatlandırabilir, hayranlara takdirinizi gösterebilir, hatta işinizi büyütebilirsiniz. Tümü, tamamen özelleştirilebilir çıktılarla günlük etkinliklere zenginlik katacak, kurulumu kolay akıllı telefon yazıcıları ve kameralar aracılığıyla olacak. Sonuçta, en iyi anlar geliştirildiğinde ve paylaşıldığında iş daha iyidir.

  • Canlı etkinlikler
  • Konferanslar
  • Düğünler
  • Turizm
  • Otelcilik
  • Editoryal işler
  • Ofis
için instax

Etkinlikler

Bir dizi instax fırsatıyla konuklarınızın dikkatini çekin. Kişiselleştirilmiş bir davet gönderin, hayran buluşması düzenleyin. Belki yazdırılabilir kimlik kartları da olabilir. Ne dersiniz? instax, spor, müzik, eğlence veya etkinlik işindeyseniz sizi güvence altına aldı.

Moda&Editoryal

Her şey bir ilham panosu ile başlar. Bunu instax baskılarıyla akıllara durgunluk verecek kadar iyi bir hale getirin. Mevcut ve potansiyel müşteriler, zengin renkler, yazı tipleri ve çıkartmalarla dolu dünyadan şaşırtıcı bir şekilde ilham alacaklar.

Konaklama

Küçük şeyler gün güzelleştirir; ayın bir çalışanını belirlemek, günün özel anını sergilemek ve otel konaklamalarından bir hatıra vermek gibi. instax, cazip tekliflerinizi sergilemenize ve konaklama işinizi daha da heyecan verici, akılda kalıcı ve başarılı hale getirmenize yardımcı olabilir.

Turizm

instax ile hafif bir şekilde seyahat edin. Bilgilerinizi QR yüklü 'kartvizit' baskılarıyla paylaşın, macera dolu anlık görüntülerle epostanızı özelleştirin ve arkadaşlarınız için ideal hediyelik fotoğraflar gönderin. Çünkü kulaktan kulağa pazarlamanın ticarette anlamı büyüktür.

Bizimle İletişime Geçin

Müşterilerinizin işletmenizle ilgili deneyimine daha fazla heyecan katmak mı istiyorsunuz? Bugün bizimle iletişime geçin ve instax'ın neden gizli silahınız olabileceğini keşfedin.

FUJIFILM'in iletişim verilerimi Gizlilik Politikasına uygun olarak işleyeceğini kabul ediyorum.